Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Ресурси резильєнтності для дітей

 Нещодавно наш Виїзний простір резильєнтнсті завітав до учнів Білоцерківської гімназіїї 15. Тьюторки обговорювали з дітьми загрози та виклики, з якими вони стикаються повсякденно і одразу ж заохочували дівчат та хлопців поміркувати і знайти, що  або хто допомагає їм долати ці загрози.

Як правило, основними загрозами діти називають: війну, обстріли, бомбардування, тому що це найнебезпечніше для них, але також говорять про насильство, булінг, шкільну систему тощо. Долати труднощі дітям допамагають друзі, батьки, родина в цілому, домашні таврини тощо.

Ми знову звертаємо вашу увагу - інколи в стані тривоги чи паніки, ми забуваємо, що в середині нас або поруч з нами є ресурс, який може нас заспокоїти, допомогти  подолати страхи, підтримати.

Тож якщо ви ще на порозі пошуку своїх захисних парасоль або ваш навчальний заклад потребує більше психологічної підтримки, наш Виїзний простір готовий прийти на допомогу!

Для навчальних закладів та батьків, ми працюємо ціле літо, тож звертайтеся за:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfvGXmk0IADgpd5KgnTzbGGiDuTb1dhor96mgryAkBmFF-LQA/viewform

Або
+380506235846-Світлана Тарабанова, координаторка Просторів резильєнтності
+380679190020 (телеграм)

Нагадаємо, що Простір резильєнтності – це безпечне місце, де діти мають можливість поділитися своїми радощами, труднощами, поспілкуватися з однолітками, отримати навички підтримувати себе, своїх друзів, шукати мотивацію жити в такі складні часи і просто пограти.

Заняття проводяться в інтерактивному форматі, міри по безпеці під час повітряних тривог також вжито, поруч є укриття, крім того діти можуть перебувати разом із батьками.

Проєкт «Синергія дитинства задля дитинства», в межах якого відкрито простір резильєнтності, Жіночий консорціум України реалізує за підтримки БІСЕ (Франція).


Джерело: Жіночий консорціум України 14 травня 2024


Тегидіти,   Україна,   Діти,   резильєнтність,   ресурс

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.