Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Провели лекції для школярів Обухова!

 Окрім різноманітних цікавих і корисних занять для жінок та дівчат у просторі «Коло щасливих» в Обухові на Київщинікоманда проєкту з першогодня роботи займається активною просвітницкьюдіяльністюФахівчиніщо працюють в командіокрім індивідуальних консультацій для відвідувачокпроводять лекції та зустрічіприсвячені актуальним сьогодні проблемам. І не тільки у самому просторіРегулярними стали виїзнізустрічі у різних населених пунктах громади

Нещодавно команда провела чотири лекції для чотрьох десятих класів Обухівської школи  5. Говорили про небезпеки гендерно зумовленого насильства і інструменти попередження ГЗН. І хоча навчання проводилось в останнійнавчальний день перед весняними канікулами, коли усі школярі прагнуть щонайшвидше почативідпочиноклекціями були охоплені 78 дітей.

Важливощо разом з кейс-менеджеркою просторуНаталією Овсієнко перед школярами виступалипредставники відділу ювенальної превенціїОбухівської поліції, а також Служби у справах сім'їта молодіТісна співпраця команди «Кола щасливих» з соціальними службами, органами влади та правоохоронцями почалась із дня відкриття простору і з того часу не припиняєтьсяЦе дозволяє усім працювати більш ефективно, а значить краще надавати допомогу жителям громади

Нагадаємощо проєкт «Коло щасливихПростірдля жінок і дівчат» Жіночий консорціум Україниреалізує у співпраці та за підтримки NorwegianPeople’s Aid (NPA). Безпечні простори для жінокдітей та дівчат-підлітків створені у м. ОбухівКиївської області та селищі Пісочин ХарківськоїобластіПростори дають можливість відвідуватимайстер-класитренінги та спортивні заходи, отримати різноманітні консультаціїдопомогу та підтримкузмістовно проводити своє дозвілля у приємному товаристві.

Індивідуальні консультаціїякі жінки та дівчатаотримують у психологинь та юристок, а також їхніісторії залишаються конфіденційними і не висвітлюються в медійному просторі.


Джерело: Жіночий консорціум України 29 березня 2024


Тегишколярі,   Україна,   Лекції

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми