Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Проєкт «Освіта у надзвичайних ситуаціях»: толока у Пісківській школі на Чернігівщині

 Розповідаючи про роботу проєкту «Освіта у надзвичайних ситуаціях», який Жіночий консорціум України реалізує за підтримки Street Child Ukraine, ми неодноразово описували жахіття, які чинили росіяни на окупованих територіях: вбивства, катування українців, руйнування, пограбування. Освітні заклади на окупованих територіях зазнавали цілеспрямованих ударів: по ним свідомо стріляли, руйнуючи приміщення, грабували майно, і не тільки оргтехніку, а навіть посуд з їдалень і ручки із дверей шкільких класів.

Щоб допомогти школам на деокупованих територіях відродитися, відбудуватися і налогодити повноцінний навчальний процес вже більше року працює проєкт «Освіта у надзвичайних ситуаціях». Однією із форм допомоги є проведення толок, під час яких не лише впорядковується довкілля навчального закладу, а й об’єднуються мешканці громади.

Самет така толока відбулась нещодавно на території Пісківської школи на Чернігівщині. Команда проєкту, як завжди приїхала не з порожніми руками – привезли великий настільний теніс «2 в 1» і розхідні матеріали, необхідні для толоки. На толоку зібрались і дорослі і діти. За спільною роботою було і дружнє спілкування, в тому числі із психологом проєкту Наталією Колісніченко.

Учасники толоки зазначили, що такі заходи - чудовий інструмент, який об’єднує дорослих і дітей довкола благоустрою та виховує повагу до свого села.

Нагадаємо, що напередодні нового навчального року Жіночий консорціум України за підтримки Street Child Ukraine допоміг низці шкіл Чернігівщини встановити нові вікна, двері та батареї, а також передав навчальним закладам ноутбуки.

Основне завдання проєкту - зробити навчання в Україні безпечним та доступним, і надатидітям можливість отримувати якісну освіту. Проєктом охоплено 18 освітніх закладів на деокупованих територіях Київської і Чернігівської областей. Дякуємо донору за допомогу Україні та українцям під час війни.

https://www.facebook.com/streetchilduk

 https://www.linkedin.com/company/street-child/


Джерело: Жіночий консорціум України 15 вересня 2023


Тегиправа дітей,   діти,   освіта,   навчання,   Діти,   школи,   підтримка,   Освіта,   Навчання

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.