Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Послуга е-малятко: в уряді усунули розбіжності у зразках бланків

Уряд підтримав проект постанови, яким надання послуги “е-малятко” передбачається лише там, де є технічна спроможність суб’єктів надання цієї послуги. Відповідне рішення було підтримано урядом.

“Постанова стосується удосконалення врегулювання механізму надання послуги е-малятко”, — сказав під час виступу міністр юстиції Денис Малюська.

Передбачається, що надання послуги е-малятко здійснюється на всій території України за умови інституційної та технічної спроможності суб’єктів надання послуг. Також проект постанови усуває розбіжності у зразках бланків.

Нагадаємо, за інформацією Мінцифри, послугою е-малятко можна скористатися вже у понад 140 населених пунктів. Так, до цієї послуги підключено вже 160 пологових будинків.


Джерело: УНН 19 листопада 2020


Тегиправа дитини,   захист прав дитини,   е-малятко

НАШІ ПРОЕКТИ

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".