Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Понад 4 млн дітей в США заразилися COVID-19

Більш ніж у 4 млн дітей в США була виявлена нова коронавірусна інфекція /COVID-19/ з початку пандемії. Про це свідчать дані останнього звіту Американської академії педіатрії та Асоціації дитячих лікарень.

Згідно зі звітом, станом на 15 липня майже 4,09 млн американських дітей заразилися COVID-19. Після падіння тижневого приросту нових випадків коронавірусу, яке спостерігалося в країні в попередні два місяці, кількість інфікованих в липні знову почала зростати.

Повідомляється, що протягом тижня до 15 липня було зареєстровано понад 23,5 тис. випадків зараження серед дітей. Діти складають 14,2% від загального числа інфікованих COVID-19 в США.

На дітей доводиться від 1,3 до 3,6% всіх госпіталізованих і від 0 до 0,26% всіх летальних випадків, йдеться у звіті.

 


Джерело: ukrainian.cri.cn 23 липня 2021


Тегиправа дитини,   США,   захист прав дитини,   здоров’я дітей,   коронавірус

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми