Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Почав роботу Табір резильєнтності

Минулої суботи стартував Табір резильєнтності.

Відтепер, щосуботи наші тьюторки допомагатимуть дітям через арттерапевтичні заняття знайомитимуться із собою, із своїми новими друзями, шукати нових та розвивати свою резильєнтність (це здатність людини/дитини переробляти довід негативних подій і продовжувати жити нормальним життям навіть в умовах війни).

В перший «табірний» день ми знайомилися з перлинами резильєнтності, малювали, грали в настільні та рухливі ігри, тобто робили все, щоб долати свої тривоги та страхи.

І звісно який же табір без смачного обіду. А на десерт морозивко.

Ми так захопилися іграми та вправами на майданчику, що забули зробити відеозвіт. Але кілька кадрів було зроблено.

Чекаємо тих дітлахів, хто ще не встиг потрапити. А батьки можуть в цей час випити кави у центрі міста і прогулятися тенистим Хрещатиком.

Табір абсолютно безкоштовний .
Де: Прострі резильєнтності Жіночого Консорціуму України
Час: 10.00-15.00
Вік:8-10 років

Про безпеку подбали, поруч є укриття.

Через те, що наш простір невеличкий ми не можемо прийняти велику кількість дітей,то ж поспішайте зареєструватися:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScucQ0tOA5HTBUnw0OjM-Ds-jaQlI38u3QRVKsUyOa52jpu2w/viewform

Телеграм @wcu_resiliens (https://t.me/wcu_resiliens) ,

Моб. +380506235846- координаторка Простору Резильєнтності Світлана Тарабанова.

Простір резильєнтності –це безпечне місце, де діти мають можливість поділитися своїми радощами, труднощами, поспілкуватися з однолітками, отримати навички підтримувати себе, своїх друзів, шукати мотивацію жити в такі складні часи і просто пограти.

Проєкт «Синергія дитинства задля дитинства», в межах якого відкрито простір резильєнтності, Жіночий консорціум України реалізує за підтримки БІСЕ (Франція).


Джерело: Жіночий консорціум України 08 липня 2024


НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.