Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Пандемія COVID-19: UNICEF попередив про "втрачене покоління" дітей

Дитячий фонд ООН (UNICEF) стурбований можливістю появи "втраченого покоління" дітей - через "тривалий вплив" пандемії на їхню освіту, харчування та загальний добробут. Про це йдеться в звіті організації, що був оприлюднений у середу, 18 листопада.

Як пояснила виконавча директорка UNICEF Генрієтта Форе, у випадку інфікування коронавірусом діти переважно демонструють "легкі симптоми". Тому значно більшу загрозу становлять викликані пандемією збої в роботі ключових служб та рівень бідності, що стрімко зростає. "Майбутнє цілого покоління під загрозою", - попередила Форе.

Читайте також: Захист від коронавірусу: чи безпечно дітям носити маски?

У звіті організації йдеться, що станом на 3 листопада у 87 країнах світу на дітей та підлітків віком до 20 років припадав 1 з 9 випадків зараження коронавірусом. Експерти UNICEF переконані, що є переконливі докази того, що за умови застосування базових заходів безпеки переваги від продовження роботи шкіл переважають негативні наслідки їхнього закриття. Станом на листопад закриття шкіл вплинуло на 572 мільйони учнів у 30 країнах світу (це 33 відсотки від загального числа школярів у світі).

Зростання дитячої смертності

За прогнозами експертів UNICEF, через наслідки пандемії COVID-19 до кінця цього року ще в 6-7 мільйонів дітей віком до п'яти років будуть діагностовані ознаки виснаження чи гострого недоїдання (зростання на 14 відсотків), що врешті-решт призведе до понад 10 тисяч додаткових випадків дитячої смертності на місяць - головним чином в країнах Африки на південь від Сахари та в Південній Азії.

Раніше група лікарів дитячої лікарні в Вашингтоні дійшла висновку, що SARS-CoV-2 може кілька тижнів залишатися в організмі дитини - безсимптомного носія. Коронавірус SARS-CoV-2, що викликає захворювання COVID-19, виявлено вже в 56,6 мільона людей у світі. Найбільше заражень - у США (11,8 мільйона), Індії (8,9 мільйона), Бразилії (5,9 мільйона), свідчать дані Worldometer.

 


Джерело: dw.com 20 листопада 2020


Тегиправа дитини,   захист прав дитини,   здоров’я дітей,   коронавірус

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.