Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Наступного року уряд трансформуватиме систему інтернатів

Наступного року уряд планує направити значні ресурси на трансформацію мережі інтернатних закладів для дітей і на допомогу людям з інвалідністю. Про це заявив Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук під час презентації проекту Держбюджету-2020, передає кореспондент УНН.

"Ми передбачили допомогу на ще дві вразливі категорії, в першу чергу, - це діти, діти-сироти, передусім. Ми закладаємо серйозний ресурс для того, щоб почати трансформувати систему інтернатів у систему догляду за такими дітьми в умовах, максимально наближених до сімейних. Також серйозний ресурс ми передбачаємо для допомоги людям із інвалідністю", - зазначив Гончарук.

За його словами, в Україні діє неефективна форма - інтернатних закладів, світ відмовляється від такої системи. В Україні теж будуть рухатись цим шляхом.

Також він додав, що пенсії наступного року будуть індексовані, але їх зростання буде невеликим, оскільки прогнозоване економічне зростання не дозволяє більших витрат.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні 3 листопада ввечері ухвалив проект Бюджету-2020 до другого читання у Верховній Раді.


Джерело: УНН 07 листопада 2019


Тегидіти-сироти,   права дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.