Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

На дооснащення Охматдиту уряд цьогоріч виділив понад мільярд гривень

Національну дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит» забезпечать сучасним медичним обладнанням, на закупівлю якого уряд цього року виділив понад 1 мільярд гривень.

Про це в коментарі Укрінформу сказав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

За його словами, запустити Охматдит на повну потужність реально вже у 2021 році.

«Всього в 2021 році виділено понад мільярд гривень на дооснащення Охматдиту. Зараз уряд розширив можливості та шляхи закупівлі обладнання, якого потребують фахівці НДСЛ Охматдит в новому корпусі», - зазначив міністр.

Генеральний директор НДСЛ Охматдит Володимир Жовнір підкреслив, що ця медична установа щороку надає допомогу 20 тисячам дітей з усієї України. Тут проводять близько 10 тисяч складних операцій у більш ніж 80 відділеннях, зазначив він.

Водночас, за його словами, обладнання, якого потребують фахівці НДСЛ Охматдит, та запуск нового корпусу значно збільшать потужність лікарні. Зокрема, можна буде здійснювати понад 100 трансплантацій кісткового мозку, наголосив Жовнір.

«Охматдит – це унікальна спеціалізована лікарня, в якій лікуються діти з усієї України. Пріоритетом для нас є діти, тому, звісно, наша команда лікарів зацікавлена у тому, щоб отримати якісне та сучасне обладнання, яке дозволить ефективніше надавати допомогу більшій кількості дітей. Разом із колективом визначилися із необхідним обладнанням, кожне відділення та лікарі дали свої пропозиції. Тому, звичайно, ми чекаємо на це обладнання, адже наш лікарський потенціал дозволяє робити унікальні операції та рятувати кожного маленького пацієнта, який потребує допомоги», - сказав він.

Як повідомлялося, будівництво нового лікувально-діагностичного комплексу НДСЛ Охматдит розпочалося 2011 року, але у 2013-му було зупинене через відсутність фінансування. В 2016 році будівництво відновили. За рішенням Кабміну проєкт був розподілений на два пускові комплекси: 23,5 тис. кв. м та 43,5 тис. кв. м відповідно.

Першу частину нового корпусу Охматдиту відкрили у квітні 2018 року. Відкриття другої черги лікарні відбулося в липні 2020 року, а повністю все будівництво заплановано завершити до кінця 2021 року.

Весь комплекс оновленого Охматдиту налічуватиме декілька блоків, у яких розміщуватимуться 10 сучасних хірургічних відділень, п’ять онкологічних і гематологічних відділень та діагностичне відділення.


Джерело: УКРІНФОРМ 21 липня 2021


Тегиправа дитини,   Охматдит,   захист прав дитини,   здоров’я дітей

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми