Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Малорухомий спосіб життя викликає у дітей психічні порушення: дослідження

Якщо підлітки проводять в сидячому положенні понад 4 години на день, у них виростає ризик захворіти на депресію до 18 років. Це ще один доказ важливості фізичних навантажень для організму, який росте.

Як проходило дослідження?

В дослідженні брали участь 4200 підлітків у віці від 12 до 16, вони носили спеціальні браслети, що визначають їх добову активність. Результати дослідники з Університетського коледжу Лондона опублікували в The Lancet Psychiatry journal.

На кожні додаткові 60 хвилин сидячи вираженість депресивних симптомів до 18 років збільшувалася на 10%. А у тих, хто вважав за краще більшу частину дня сидіти на дивані або кріслі, ризик депресії виростав на цілих 28,2%.

Висновки вчених

Навіть легка фізична активність вже помітно скорочувала цей ризик. Будь-які види навантажень були корисні, але чим інтенсивніше підлітки навантажували організм спортом, тим нижче падала ймовірність депресії.

Звичайно, надлюдські тренування можуть спровокувати сильну втому і також підвищити небезпеку депресивних розладів.

Рівень підліткових депресій постійно зростає через зниження фізичної активності дітей, їх захоплення інтернетом і соціальними мережами. Підліткова депресія – небезпечне явище, на жаль, яке часто ігнорується або пропускається батьками.


Джерело: 24 канал 14 лютого 2020


Тегиправа дитини,   захист прав дитини,   здоров’я дітей

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.