Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

МОН: учні молодших класів після канікул можуть перейти на змішану або очну форму навчання

Після закінчення канікул, 30 жовтня в залежності від рівня захворюваності на COVID-19 учні молодших класів можуть перейти на змішану форму навчання, або очне навчання. Про це повідомив т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет під час брифінгу.

"Після 30 жовтня, в залежності від рівня епідеміологічної ситуації, учні молодших класів 1-4 в залежності від рівня захворюваності на підставі консультації з Міністерством здоров'я можуть бути запроваджені інші, окрім дистанційної, форми навчання: змішане, або очне навчання", - сказав Шкарлет.

Нагадаємо, уряд рекомендував закладам середньої освіти встановити канікули з 15 до 30 жовтня.

Як повідомлялося, після канікул, які, скоріш за все, пройдуть у школах з 15 до 30 жовтня, школярі можуть перейти на дистанційне навчання.


Джерело: УНН 15 жовтня 2020


Тегиправа дитини,   освіта,   карантин,   захист прав дитини,   дистнційне навчання

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі