Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Курс резильєнтності

 Ви викладач/тренер/психолог… і працюєте з дітьми? Або Ви мама/тато/бабуся… і виховуєте підлітка? Тоді Вам до нас!

Мене звати Варвара Меланія. Я тьюторка резильєнтності і я веду курс, який спрямований на те, щоб розвивати даний процес краще. Останнім часом це слово набирає популярності. Можливо, Ви з ним вже зустрічались. Якщо ні, я коротко поясню, що це.

Резильєнтність – це здатність кожної людини протистояти труднощам і перемагати їх. Це спроможність людини або групи осіб позитивно розвиватись в дуже важких умовах.

Актуально, чи не так? Якщо нам дорослим буває складно справлятися з тими умовами, в яких доводиться жити з часів пандемії й в період повномасштабної війни, впевнена, що Ви помічали, що дітям та підліткам потрібно більше допомоги та підтримки.

Тож, Ви вже тут, зацікавлено читаєте даний текст… Розкажу Вам подробиці.
Протягом місяця у нас з Вами буде 8 зустрічей, де у вас буде можливість познайомитися краще зі своєю резильєнтністю, щоб надалі допомагати її плекати у Ваших дітей. Також Ви зможете віднайти нові ресурси й використовувати їх у своєму житті, знайти нові сенси й дізнаєтеся багато психологічних вправ, які можна застосовувати, як у роботі, так в дозвіллі.

Перша зустріч відбудеться 15 липня о 17:00. Заповнюйте реєстраційну форму та залишайте Ваші контакти. Найближчим часом я з Вами зв’яжуся і повідомлю розклад занять і залишу посилання, де ми будемо з Вами бачитися:)

https://docs.google.com/forms/d/1TpefvkCzEuZBQIF079YSAnG_wqWgYw1Mv_wfu3sKGrQ/edit

 


Джерело: Жіночий консорціум України 09 липня 2024


ТегиУкраїна,   курс,   резильєнтність,   Курс

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.