Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Китай першим у світі схвалив COVID-вакцину для дітей від трьох років

Китай схвалив екстрене використання вакцини проти COVID-19 для дітей віком від трьох років.

Представник компанії повідомив, що вакцина була схвалена для використання для маленьких дітей от трьох років, пише AFP.

Компанія завершила випробування вакцини на ранніх стадіях у дітей та підлітків, результати яких будуть опубліковані незабаром у науковому журналі Lancet. Але він не уточнив, коли маленькі діти зможуть почати отримувати щеплення, зазначивши.

Представник іншої основної вакцини в Китаї, Sinopharm, заявив, що експерти продемонстрували ефективність вакцини для дітей, але не підтвердив, чи була вона схвалена для використання.

Раніше китайські чиновники заявили, що мають намір щепити 70 відсотків населення до кінця цього року.

Всесвітня організація охорони здоров'я 1 червня схвалила для екстреного використання китайську вакцину CoronaVac.

Країни, які її закупили, можуть бути впевненими у відповідності препарату міжнародним стандартам безпеки та ефективності. Саме цієї вакцини в Україні найбільше – законтрактовано 1,9 млн доз.


Джерело: Слово і діло 10 червня 2021


Тегиправа дитини,   Китай,   вакцинація,   захист прав дитини,   коронавірус

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.