Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Діти в небезпеці: в Дніпрі аферисти "засвітили" нову схему

У Дніпрі розкрили нову схему зловмисників. Для своєї мети вони використовували дітей, яким телефонували та намагалися виманити на вулицю.

Мешканка Дніпра Ганна Щукіна розповіла історію про те, як злочинці намагалися використати її доньку для вчинення злочину. Зловмисник зателефонував її старшій дочці на мобільний, пише OBOZREVATEL.

Злочинець розмовляв з дівчинкою пошепки та представився її батьком. Він почав розповідати, що потрапив у ДТП і потребує допомоги.

"Я твій тато, потрапив в аварію і мені потрібна твоя допомога", - сказав чоловік пошепки дитині.

Дівчинка скинула дзвінок. Однак злочинець знову їй подзвонив, почав просити про допомогу і просив її відкрити двері, вийти на вулицю і не повідомляти матері про те, що відбувається.

Дівчинка розповіла, що під час дзвінка навпроти будинку вона побачила старий білий мікроавтобус. З'ясувалося, що нікому з сусідів цей автомобіль не належав. Дорослі негайно звернулися в поліцію.

"Батьки, будьте уважні! Поговоріть зі своїми дітьми, щоб вони у жодному разі нікому не відчиняли дверей і не реагували на подібні дзвінки. Адже дитина могла і розгубитися", - закликала Щукіна жителів Дніпра.


Джерело: РБК-Україна 16 жовтня 2020


Тегиправа дитини,   безпека,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.