Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Діти авторитарних матерів в майбутньому швидше піддаються алкоголізму, - вчені

Нове дослідження американських психологів вкотре довело, що поведінка та вподобання людини у дорослому житті напряму залежить від її виховання у дитинстві. Спеціалісти стверджують, що принципову роль у цьому відіграють мами.

Авторитарне виховання дітей призводить до перфекціонізму та алкогольної залежності у майбутньому, пишуть на сайті проєкту.

Вчені-психологи зробили такі висновки після того, як поспостерігали за власними студентами. Також провели опитування серед 419 молодих людей, яке показало, що саме виховання і ставлення мам до них впливає на їх депресивний стан чи тягу до алкоголю у дорослому житті. Водночас прояви авторитаризму у вихованні та ставленні тат чинять повний захист від депресій та алкоголізму.

У студентів, яких виховували вимогливі і люблячі батьки, проблем з алкоголем не було. Їх з дитинства привчили до кордонів, при цьому їх особистість не придушувалася.


Джерело: iod.media 07 листопада 2019


Тегиправа дитини,   психологія,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.