Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Дати волю одинадцятикласникам: як можуть трансформувати останній місяць навчання у шкільних стінах

Ревізувати навчальні програми й завершити вивчення нового матеріалу для випускників 11-х класів до кінця квітня пропонує директор Департаменту освіти і науки при КМДА Олена Фіданян у колонці для “Дзеркала тижня”.

“Вже багато років ми заплющуємо очі на абсурдну ситуацію: за шкільною програмою, одинадцятикласники до кінця навчального року мають опановувати певні теми, вивчати й повторювати матеріал, а насправді вже на початку травня вони складають ЗНО з усього вивченого матеріалу”, — пояснила вона.

На думку Фіданян, необхідно провести навчальний процес у травні за принципом освітнього трансформера, розбивши випускників не за класами, а за групами, з урахуванням обраного ними профілю подальшого навчання за межами школи, а дні перед ЗНО перетворити на дні предметного занурення. Це, зокрема, дасть можливість у травні зменшити для учнів кількість предметів для вивчення, враховуючи індивідуальну потребу кожного з них для завершення навчання у школі.

Зміни пропонують впроваджувати тим закладам, які впевнені, що це посильно для педагогічних колективів.

Нещодавно в Києві закрили школу, яка працювала попри жерсткі карантинні обмеження. Відносно закладу Держпродспоживслужба склала протокол.

Раніше повідомлялося, що для участи в зовнішньому незалежному оцінюванні зареєструвалося майже 150 тисяч осіб, які обрали 611 220 тестувань. Найпопулярнішими предметами у здобувачів освіти є матиматика, історія України, а також українська мова і література.


Джерело: УНН 08 квiтня 2021


Тегиправа дитини,   освіта,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.