Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Безпека дітей на карантині: у деяких областях дитячі майданчики під забороною

Під час карантину батькам рекомендують не гуляти з дітьми на дитячих майданчиках, у деяких областях вже діє заборона. Про це повідомляє УНН із посиланням на сторінку Facebook ЄМалятко.

"Дитячі майданчики - під забороною. Під час карантину батькам з дітьми не слід відвідувати дитячі та спортивні майданчики", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, чому важливо дотримуватися правила:

- слід зберігати соціальну дистанцію - тобто не наближатися одне до одного менше ніж на півтора метри. Маленькі діти можуть не усвідомлювати цього, особливо під час активних ігор - тому на час карантину їх краще обмежити.

- є докази, що на деяких поверхнях вірус може жити від декількох годин до декількох днів. Тому краще уникати спортивних, ігрових конструкцій та інших поверхонь, яких торкається багато людей.

"Заборона відвідувати дитячі та спортивні майданчики уже діє у Києві, Тернополі, Хмельницькому, Бердичеві. У інших містах проводиться регулярна дезінфекція, проте користування майданчиками все ж потрібно обмежити", - йдеться у повідомленні.


Джерело: УНН 26 березня 2020


Тегиправа дитини,   карантин,   захист прав дитини,   здоров’я дітей,   коронавірус

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.