Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Безкоштовний дитячий табір резильєнтності

 Не пропустіть!!!

 

Цієї суботи, 13 липня, знову працюватиме наш дитячий табір резильєнтності!

 

Абсолютно безплатно діти від 8 до 10 років зможуть з користю та весело провести свій час, поспілкуватись із психологами, смачно поїсти! А батьки зможуть відпочити від своїх шибеників!

 

Де: Прострі резильєнтності Жіночого Консорціуму України

Час: 10.00-15.00

Вік: 8-10 років

 

Про безпеку подбали, поруч є укриття.

Через те, що наш простір невеличкий ми не можемо прийняти велику кількість дітей, тому поспішайте зареєструватися:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScucQ0tOA5HTBUnw0OjM-Ds-jaQlI38u3QRVKsUyOa52jpu2w/viewform

Телеграм @wcu_resiliens (https://t.me/wcu_resiliens) ,

Моб. +380506235846- координаторка Простору Резильєнтності Світлана Тарабанова.

Простір резильєнтності –це безпечне місце, де діти мають можливість поділитися своїми радощами, труднощами, поспілкуватися з однолітками, отримати навички підтримувати себе, своїх друзів, шукати мотивацію жити в такі складні часи і просто пограти.

Проєкт «Синергія дитинства задля дитинства», в межах якого відкрито простір резильєнтності, Жіночий консорціум України реалізує за підтримки БІСЕ (Франція).


Джерело: Жіночий консорціум України 11 липня 2024


Тегидіти,   Україна,   Діти,   Табір,   табір

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.