Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Аудіокниги для дітей: Зеленська озвучила дві японські казки

Перша леді України Олена Зеленська приєдналась до ініціативи #Книгищоговорять, в рамках якої волонтери створюють аудіокниги для дітей із особливостями зору. Про це Зеленська повідомила на своїй сторінці в Instagram.

“Уже протягом 4 років у рамках ініціативи #Книгищоговорять волонтери зі всієї України створюють аудіокнижки для дітей з особливостями зору. Сьогодні я також приєдналась до проекту й озвучила дві японські казки: "Момотаро" та "Дві жабки", — сказала Олена Зеленська.

Також перша леді зазначила, що близько 60-80% дітей в Україні мають особливості зору, і тому такі проекти необхідні для того, щоб діти з порушенням зору та незрячі діти опановували шкільну літературу та почувались включеними в освітній процес.

Олена Зеленська закликала всіх, хто вміє монтувати, редагувати аудіо, музично оформлювати казки або озвучувати твори — приєднуватись до проекту.

Нагадаємо, Олена Зеленська розповіла, як хоче покращити харчування у шкільних їдальнях.

 


Джерело: УНН 10 жовтня 2019


Тегиправа дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.