Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

15 листопада у Раді виступатимуть діти

У п'ятницю, 15 листопада, із нагоди Дня прийняття конвенції ООН із прав дитини у Верховній Раді з промовою виступлять діти

Про це повідомив голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час пленарного засідання, передає Depo.ua.

Так, за його словами, 20 листопада світ відзначає 30-річчя прийняття конвенції ООН з прав дитини. Щорічно у цей день діти у всьому світі виконують певну роль у сфері політики, бізнесу, ЗМІ, спорту та інших сферах, якими зазвичай керують дорослі.

"До нас зараз звернулись представники ЮНІСЕФ України з пропозицією долучитись парламентом до цієї глобальної ініціативи, запросити дітей до Верховної Ради України і надати їм змогу виступити з трибуни парламенту 15 листопада. Це буде близько 5 хв виступу. З листом щодо підтримки цієї ініціативи до мене звернувся профільний комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики", – сказав Разумков.

Голова парламенту виставив пропозицію на голосування. "За" проголосували 315 народних обранців.

 


Джерело: depo.ua 15 листопада 2019


Тегиправа дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".