Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ЄС закликає боротися за права кожної дитини

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею, який відзначається 12 червня, Високий представник ЄС та Єврокомісія закликали боротися за права кожної дитини.

Текст їхньої спільної заяви публікується на сайті Єврокомісії.

«Сьогодні близько 152 мільйонів дітей є жертвами дитячої праці по всьому світу. Цим 152 мільйонам дітей було відмовлено у праві на доступ до освіти та на життя у безпечних умовах. З нагоди Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею Євросоюз підтверджує власні зобов’язання щодо гарантування фундаментальних прав для кожної дитини», - йдеться у документі.

Єврокомісія нагадала: у 2019-му виповнюється 30 років з моменту прийняття Конвенції ООН з прав дитини, що робить потребу рішучої боротьби з дитячою працею ще нагальнішою. Пріоритети такої боротьби у всіх секторах економічної діяльності визначені як ключові цілі ООН до 2025 року.

Як наголошується у заяві, Євросоюз використовує всі доступні важелі - політичні, дипломатичні, гуманітарні - для подолання транскордонної проблеми примусової дитячої праці. Крім того, ЄС робить внесок у захист дітей у зонах конфліктів, включаючи Сірію та Ємен.

На програми надання освіти у надзвичайних обставинах у 2019 році було спрямовано 10% бюджету ЄС, визначеного на цілі гуманітарної допомоги. До кінця року ця сума, як очікується, сягне 164 мільйонів євро.


Джерело: УКРІНФОРМ 12 червня 2019


Тегиправа дитини,   дитяча праця,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.