Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

«Найбільший урок у світі» розкаже про права дітей

З нагоди святкування річниці Конвенції ООН про права дитини МОН та ЮНІСЕФ запропонували педагогам 20 листопада приєднатися до всеукраїнської ініціативи проведення «Найбільшого уроку у світі». Під час цього уроку пропонують поговорити про права дитини та глобальні цілі розвитку. Про це повідомляє МОН на своїй Фейсбук-сторінці.

Зареєструватися на «Найбільший урок у світі» можна до 19 листопада за посиланням.

« Цей урок створено, щоб учні дізналися більше про результати роботи ООН та ЮНІСЕФ, сталий розвиток, Глобальні цілі ООН, права дитини та Конвенцію ООН з прав дитини » , зазначає ЮНІСЕФ.

Організатори уроку обіцяють усім учасникам ініціативи надати сертифікати. Окрім того, серед них відбудетьсяу розіграш 75 пам’ятних сувенірів від ЮНІСЕФ. Щоб стати учасником розіграшу подарунків та отримати сертифікат, потрібно здійснити такі кроки:

-зробити фото під час або наприкінці уроку разом з учнями;

опублікувати їх у фейсбуці з хештегом #Найбільший_урок_у_світі та #Знаю_права_і_змінюю_світ.

«Урок розрахований на учнів 5-8 класів, але вчителі початкових та старших класів можуть адаптувати матеріал відповідно до власних потреб. Якщо у вчителів немає можливості провести урок оффлайн у класі або через відеозвʼязок, можна надіслати учням посилання на відео «Онлайн-урок. Знаю права і змінюю світ» для самостійного опрацювання», йдеться у повідомленні.

Усі матеріали для уроку вміщено на платформі EdEra за посиланням.

ДОВІДКА. Конвенція про права дитини була прийнята Генеральною Асамблеєю ООН 20 листопада 1989 гору і набрала чинності у вересні 1990 року. У 41 статті конвенції викладені права людини, якими володіє кожна дитина у віці до 18 років і які необхідно поважати і захищати.


Джерело: Погляд 19 листопада 2020


Тегиправа дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".