Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

«Ми сильні духом та непереможні»: у Сумах відбулась яскрава зустріч

 У межах проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють», який Жіночий консорціум України реалізує за підтримки ERIKS Development Partner та Radio Aid (Швеція) у Сумах відбувся великий захід-зустріч «Ми сильні духом та непереможні».

У ньому взяли участь вимушені переселенці, прийомні матері, опікуни та патронатні вихователі, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти і жінки, які потрапили у складні життєві обставини, багатодітні родини, жінки з інвалідністю, а також жінки, які отримали грантову підтримку від проєкту.

Спілкування дорослих, розваги для дітей, різноманітні вправи мали на меті емоційне розвантаження учасниць і учасників та пошук ресурсів, які допомагають долати життєві негаразди. І, звичайно, метою зустрічі було створення позитивного емоційного настрою.

Традиційно серед активностей були заняття з арт-терапії. Діти малювали «Дерево життя», опановували техніки нетрадиційного малювання та релаксаційного дихання. Жінки виконували вправу «У пошуках ресурсу», яка допомагає подивитись на життєві проблеми з інших ракурсів, знайти внутрішні сили для відновлення психоемоційних сил, та просто відволіктись від буденності. Окрім психо-соціальної підтримки, отримали гуманітарні набори – продукти харчування та гігієни.

Нагадаємо, що проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» є багатопрофільним: це надання первинної психологічної допомоги та переадресації запитів від громадян на телефонну лінію психологічної допомоги; робота гуманітарних мобільних бригад в п’яти регіонах України, включаючи моніторинг потреб, гуманітарну та консультативну допомогу сім`ям з дітьми; навчання та грантова підтримка відновленню соціо-економічного стану в домогосподарствах з дітьми (грантові школи для жінок та підлітків); підтримка спільних ініціатив та активностей в громадах; різноманітні соціо-реабілітаційні активності в Сумській, Запорізькій, Херсонській/Миколаївській, Київській областях та в місті Києві.

Проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» профінансовано ERIKS Development Partner та Radio Aid (Швеція). ERIKS і Radio Aid не обов'язково поділяють висловлені погляди та тлумачення. Відповідальність за контент повністю несе автор.


Джерело: Жіночий консорціум України 21 листопада 2023


Тегидіти,   Україна,   Діти,   Суми,   зустріч

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.