Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Жінці, ув'язненій за спробу потрапити на волейбол в Ірані, скасували половину вироку

У Тегерані помилували Гонче Гавамі, засуджену до тюремного ув’язнення за протест проти заборони жінкам відвідувати разом з чоловіками спортивні матчі.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Брат Гонче Іман Гавамі розповів Guardian, що апеляційний суд скасував для неї сім місяців ув’язнення, які залишалися, тож дівчина не зобов’язана повертатися до в’язниці.

26-річну Гонче Гавамі затримали у червні минулого року, коли вона спробувала потрапити на волейбольний матч у Тегерані. Після цього іранська прокуратура звинуватила її у зв’язках з опозицією.

У листопаді 2014 року суд Тегерану засудив Гавамі до року ув’язнення за «розповсюдження антидержавної пропаганди», але згодом її випустили під заставу на час розгляду апеляції.

Гонче Гавамі провела у в’язниці 151 день, зокрема місяць в одиночній камері.

Гавамі має подвійне громадянство - іранське та британське. У Міністерстві закордонних справ Британії привітали новину про помилування жінки, але висловили занепокоєння, що їй досі заборонено виїжджати з країни.

 


Джерело: УКРІНФОРМ 03 квiтня 2015


Тегиправа жінок,   Іран

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.