Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В Ірані з'явився державний сайт знайомств

Влада Ірану запустили сайт, метою якого є заохочення до укладання шлюбів.

Ресурс позиціонується не як сайт знайомств, а як перенесена на сучасну технологічну платформу традиційна практика з підбору пар, що існує в суспільстві, яке несхвально ставиться до того, щоб самотні чоловіки і жінки вступали у стосунки з власної ініціативи. Про це повідомляє Російська служба Бі-бі-сі.

Уряд хоче домогтися, щоб кількість шлюбів, укладених за допомогою сайту, вже в перший рік досягла 100 тисяч.
 


Джерело: Новое время 16 червня 2015


Тегиправа жінок,   Іран

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок