Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В Ірані жінка просидить рік у в'язниці за спробу подивитися чоловічий волейбол

25-річна британка іранського походження Гончех Гавамі засуджена до року позбавлення волі за спробу потрапити на волейбольний матч між збірними Ірану та Італії

Під час судового процесу Гавамі оголосила голодування, повідомляє Еспресо.TV з посиланням "Чемпионат".

Гончех утримується у в'язниці "Евін", яка скандально відома тим, що в ній утримують політичних ув'язнених і журналістів.

В Ірані жінкам заборонено відвідувати змагання, в яких беруть участь чоловіки.

Президент Міжнародної федерації волейболу (FIVB) Арі Граса в своїй промові на конгресі організації в Кальярі закликав владу Ірану випустити Гавамі з в'язниці.

Як уже повідомлялося, Гавамі була арештована під час спроби пройти з групою дівчат на стадіон, де грали чоловічі збірні Ірану та Італії - ще 20 червня.


Джерело: espreso.tv 04 листопада 2014


Тегиправа жінок,   Іран,   ґендерна рівність

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.