Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В Ірані вперше з 1979 року призначили послом жінку

В Ірані вперше від часу ісламської революції 1979 року призначили послом жінку.

Як пише «Rzeczpospolita» з посиланням на іранське агентство Fars, послом призначили колишню речницю іранського МЗС Марсіє Афхам.

Поки що невідомо, в якій країні вона очолить посольство.

Колишня речниця є однією з найбільш високопоставлених жінок в країні, і стане другою жінкою-дипломатом в історії Ірану і першою після ісламської революції. Вперше цю посаду обійняла Мегрангіз Долатшахі, яка в 70-х роках була послом у Копенгагені.

Правозахисні організації часто критикують владу в Тегерані за порушення прав жінок, в тому числі високий рівень побутового насильства, а також примушення до шлюбу 10-річних дівчат.

Президент Хасан Роухані стверджував в ході виборчої кампанії, що він вживе заходів щодо поліпшення становища жінок у країні, але поки що прогрес у реформах йде повільно.

 


Джерело: Вголос 15 квiтня 2015


Тегижінки у владі,   права жінок,   Іран

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.