Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Українка увійшла в п'ятірку найкращих підприємниць

"Танцюю від радості та ділюся приємною новиною — ООН мене щойно внесли до топ-5 підприємниць року. Така в них є відзнака для жінок усього світу, які роблять його кращим своєю роботою. І українська дівчина в цьому рейтингу вперше", — пише киянка 33-річна Зоя ЛИТВИН у "Фейс­буку".

Стала однією з переможниць міжнародного конкурсу від ООН, у якому відзначають жінок, які втілюють у своїй роботі мету сталого розвитку.

Зоя Литвин заснувала столичну Новопечерську школу та медіа-проект "Освіторія".

"За словами організаторів, мене відзначають за досягнення таких глобальних цілей ООН: якісна освіта, запобігання соціальній нерівності та партнерство задля досягнення цих важливих цілей", — додає.

Зоя Литвин народилася в Києві. У Києво-Могилянській академії вивчала економіку й журналістику. Працювала моделлю. Одружена з бізнесменом, колишнім народним депутатом від Партії регіонів 52-річним Василем Хмельницьким. Виховують 8-річного Івана. Чоловік посідає 36-те місце в сотні найбагатших українців, за рейтингом видання "Новое время".

Після одруження Литвин працювала у відділі маркетингу будівельної компанії чоловіка. Тоді зацікавилася управлянням освітніх закладів. 2014-го з партнерами відкрила Новопечерську приватну школу. Рік навчання там коштує $8 тис. — 200 тис. грн. До неї ходять діти столичних політиків і знаменитостей. До створення навчальної програми долучали канадських педагогів. Також Зоя Литвин є куратором соціальних проектів, що допомагають дітям-сиротам з інтернатів здобувати професійно-технічну освіту.

 


Джерело: gazeta.ua 08 серпня 2019


Тегигендерна рівність,   права жінок,   жінки у бізнесі

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.