Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У військовий ліцей братимуть жінок

До Київського військового ліцею ім. Івана Богуна цьогоріч на навчання вперше зможуть вступити жінки. Зміни в статуті закладу передбачені політикою гендерної рівності Міністерства оборони.

Жінкам потрібно скласти чотири іспити — з української та англійської мови, математики і фізичної підготовки на рівні з чоловіками.

— Із 2019 року розпочнеться набір дівчат до навчально-оздоровчого комплексу військового ліцею в Боярці. Підлітки віком 13–15 років можуть вступати після восьмого класу, — говорить 44-річний Петро Потєхін, начальник навчально-оздоровчого комплексу ліцею. — За 2 роки вони переходять на навчання до Київського ліцею. Там загальний набір — 300 осіб, у нас — 125. Визначеної кількості місць для дівчат немає — чим більший конкурс, тим кращі зможуть у нас навчатися.

Дівчата мешкатимуть у тому ж корпусі, де й хлопці, але в окремих казармах. Держава щорічно виділяє кошти на утримання кожного учня — 280 тис. грн. Харчування, форма, білизна, заробітні виплати викладачам закладу входять у цю суму.

Зараз в ліцеї навчаються 254 дитини. Із них 211 — пільгова категорія.

Київський військовий ліцей ім. Івана Богуна — загальноосвітній навчально-виховний заклад. Із 1943 до 1992 років називався Суворовським військовим училищем.


Джерело: gazeta.ua 22 сiчня 2019


Тегигендерна рівність,   жінки в армії,   права жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.