Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У країнах ЄС середня зарплата жінок на 16,4% менше, ніж у чоловіків

Середня зарплата в країнах Євросоюзу у жінок становить на 16,4% менше, ніж у чоловіків.

Такі дані наводить Eurostat, виходячи з показників 2013 року.

Найбільша різниця в оплаті праці між чоловіками і жінками - в Естонії, де жінки отримують майже на третину (29,9%) менше від чоловіків. Різниця у більш, ніж 20% також зафіксована в Австрії (23%), Чехії (22,1%) та Німеччині (21,6%).

Найменша диспропорція в оплаті праці між чоловіками і жінками в ЄС Словенії - 3,2%. Невелика різниця в зарплатах також зафіксована на Мальті (5,2%) і в Польщі (6,4%).
 


Джерело: Економічна правда 16 березня 2015


Тегигендерна нерівність,   права жінок,   ринок праці,   оплата праці

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок