Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Португалії виявилося найбільше жінок серед мільйонерів - майже чверть

Британський дослідницький інститут Wealthinsight на замовлення журналу для багатих Spear's підрахував відсоток жінок-мільйонерів у різних країнах світу. Найбільше жінок - власниць мільйонів у Португалії - 23,8%, на другому місці стоять Філіппіни - 21%, третє місце дісталося Перу - 18,3%. Швейцарія поступилася Норвегії (12,1%), але залишила позаду Великобританію (11,4%), повідомляє "Наша газета - Швейцарські новини російською".

Цікаво, що Німеччина, при її прагненні до рівності статей, має порівняно низький відсоток жінок-мільйонерів (9,6%). У Франції - і того нижче (8,5%).

Росія (5,7%) зайняла місце майже в кінці списку, за нею стоять лише Мексика (5,3%), Саудівська Аравія (3,8%) і Японія (3,7%). Хоча різниця між двома останніми і невелика, дивно, що країна, в якій жінки не мають права здійснювати оплачувану діяльність, керуючи своїм станом, обігнала країну Висхідного сонця. З іншого бок , може статися, що японки, права яких були закріплені в конституції лише після Другої світової війни, ще не мали достатньо часу, щоб показати всім свої фінансові здібності.

Редактор Spear's Джош Сперо зазначив у цьому зв'язку, що "жінки складають більше половини людства; однак ми не можемо стверджувати, що існують країни , в яких дотримується рівність статей до тих пір , поки багатство не буде розподілятися відповідним чином. Шокує те, що цього поки не можна сказати ні про одну країну".

Тим часом, згідно з дослідженням швейцарського банку UBS, опублікованому 6 листопада, у світі налічується 2170 доларових мільярдерів із загальною сумою статків в 6,5 квінтильйонів доларів. З них 61 проживає в Швейцарії (у 2012 році їх було 57), ставлячи її на десяте місце серед країн світу.

І ось у цій категорії багатіїв, радіє швейцарське російськомовне видання, Конфедерація - попереду планети всієї за кількістю жінок (34%). Правда, лише 31% місцевих мільярдерок домоглися успіху власними силами, інші отримали свої статки у спадок.
 


Джерело: torontovka.com 29 листопада 2013


Тегирейтинг,   права жінок,   жінки у бізнесі

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.