Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Польщі жінки вийшли на загальнонаціональний страйк проти заборони абортів

У Польщі у понеділок жінки вийшли на акції протесту проти ініціативи щодо повної заборони абортів. 3 жовтня вони не пішли на роботу чи навчання, а також відмовилися працювати по дому.

Учасниці страйку вийшли на вулиці Варшави й інших польських міст, вбрані у чорний одяг – на знак жалоби, як вони кажуть, за своїми репродуктивними правами.

У Польщі, населеній переважно римо-католиками, діють одні з найжорсткіших у Європі обмежень на штучне переривання вагітності. Наразі аборти тут дозволені лише у випадку загрози життю матері, пошкодження плоду або якщо жінка завагітніла у результаті зґвалтування чи інцесту.

Повну заборону абортів у країні пропонують активісти, які вже зібрали під відповідною ініціативою 450 тисяч підписів. Ідею, яка втілилася у законопроект, підтримує також церква і правляча партія.

Якщо ініціатива отримає законодавче схвалення, жінок, які вдаватимуться до штучного переривання вагітності, можуть посадити за ґрати. Кримінальну відповідальність нестимуть також лікарі, причетні до абортів.

У Польщі також пропонують заборонити штучне запліднення та практику замороження ембріонів.


Джерело: Радіо Свобода 04 жовтня 2016


ТегиПольща,   аборт,   права жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.