Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Міноборони працюють майже у півтора раза більше чоловіків, ніж жінок

У Міністерстві оборони України працюють 572 особи, з яких 343 чоловіки і 229 жінок. Про це повідомили у департаменті кадрової політики Міноборони у відповідь на запит журналіста УНН.

"Станом на 16 квітня 2019 року у Міністерстві оборони України працюють 572 співробітники. З зазначеної чисельності співробітників – 229 жінок та 343 чоловіки", - зазначено в повідомленні.

Згідно з даними, у міністерстві вакантними є 25 посад.

Раніше у Міноборони повідомляли, що понад 55 тисяч жінок, з яких понад 25 тисяч – військовослужбовці, служить або працює у ЗСУ, які мають загальну чисельність 255 тисяч осіб.

Як повідомляв УНН, у Державній прикордонній службі України працює понад 11 тисяч жінок.

 


Джерело: УНН 25 квiтня 2019


Тегигендерна рівність,   жінки в армії,   права жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.