Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Китаї арештували чоловіка, що зустрічався з 17-ма жінками

Китаєць, якого спіймали на тому, що він зустрічався з 17-ма подругами одночасно, заарештований за звинуваченням у шахрайстві.

Чоловік опинився на шпальтах газет минулого місяця, коли потрапив у автомобільну аварію, і всі сімнадцять жінок поспішили до нього прийти. Таким чином, кожна з них виявила, що була не єдиною в його житті.

З однією з подруг чоловік мав дитину, інша - планувала весілля.

Звинувачення у шахрайстві, як виглядає, стосуються коштів, які він регулярно брав у зраджених жінок.
 


Джерело: BBC Україна 20 травня 2015


ТегиКитай,   стосунки,   чоловіки і жіник

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок