Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Канаді хочуть "підігнати" гімн під стандарти гендерної рівності

Канадський депутат Моріль Беланже вніс на розгляд федерального парламенту законопроект, що пропонує зробити гімн Канади гендерно нейтральним

У англійській версії канадського гімну пропонується замінити слово "синів" на займенник "нас", передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Таким чином гімн стане гендерно нейтральним", - сказав на засіданні парламенту Беланже.

Цікаво, що хворий на бічний аміотрофічний склероз депутат виголосив свій законопроект за допомогою голосового генератора, що стало першим подібним випадком у історії канадського парламентаризму. Ця невиліковна хвороба позбавляє людину здатності контролювати свої м’язи і Беланже уже втрачає голос.

Минулого року він уже подавав такий же законопроект на розгляд парламенту, втім того разу не зміг отримати достатньої підтримки.


Джерело: depo.ua 10 лютого 2016


Тегигендерна рівність,   права жінок,   Канада

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок