Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Грузії главу царської сім'ї звинуватили в домашньому насильстві

Княжна Анна Багратіоні-Грузинська викликана була на допит. Справа стосується її заяв про сімейне насильство з боку Давида Багратіоні-Мухранского, глави грузинського Царського будинку. Про це повідомило видання "Грузія Online" 30 березня.

Так, повідомляється, що Анна Багратіоні-Грузинська була викликана до слідчого органу у вівторок, 26 березня. У разі підтвердження фактів насильства, грузинський "цар" може бути затриманий.

"Цариця" стверджує, що насильство мало місце 9 травня 2014 року. За даними телекомпанії "Руставі 2", існує документ, який підтверджує цей факт. Справа стосується заключення Національного бюро судової експертизи ім. Самхараулі від 20 травня 2014 року.

У документі також наведено розповідь Анни Багратіоні про те, що трапилося. Згідно з документом 9 травня 2014 року, приблизно о 22:00, чоловік завдав їй фізичних образ, бив її кулаками, ногами в голову і по тілу. За твердженнями Багратіоні-Грузинської, Давид Багратіоні бив її на очах її неповнолітнього сина.

Адвокат Давида Багратіоні-Мухранского Леван Чхаїдзе все заперечує. Він називає звинувачення необгрунтованими і частиною "чорного піару".

Як повідомляв УНН, в Міністерстві внутрішніх справ Грузії буде створено реєстр осіб, засуджених за злочини статевого характеру.


Джерело: УНН 01 квiтня 2019


Тегинасильство щодо жінок,   насильство у сім'ї

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.