Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Трамп визнав права жінок і створив для них свято у США

Президент США Трамп оголосив 26 серпня Днем рівноправності жінок. Саме у цей день у 1920 році була прийнята 19-та поправка до Конституції США, яка закріплювала за жінками право голосувати.

Про це повідомляє Голос Америки.

В офіційній заяві Білого дому йдеться, що адміністрація президента Трампа продовжуватиме підтримувати просування жінок та будуватиме економіку, де жінки матимуть можливість бути успішними.

Тим часом, у ряді міст по всій країні пройшли демонстрації, присвячені захисту прав жінок. Так, у центрі Лос-Анджелесу сотні людей вийшли на вулиці, щоб нагадати про річницю прийняття 19-ї поправки. Деякі з них висловили побоювання, що за нинішньої адміністрації права жінок опинились під загрозою. Учасники акції також вшанували пам'ять загиблої під час сутичок у Шарлоттсвіллі Хезер Геєр.

 


Джерело: Вголос 28 серпня 2017


Тегигендерна рівність,   США,   права жінок,   дискримінація жінок,   Дональд Трамп

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.