Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Шульц обіцяє урівняти зарплати жінок і чоловіків у ФРН у разі перемоги на виборах

Кандидат на посаду канцлера від Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) Мартін Шульц (Martin Schulz) у разі своєї перемоги на виборах обіцяє насамперед посилювати роль Європейського Союзу, а також боротися за гендерну рівність в оплаті праці у ФРН.

"Я би безпосередньо взявся за дві речі: чітко виступити за зміцнення Європейського Союзу, а також скасувати велику несправедливість, коли жінки за однакову роботу отримують менше, ніж чоловіки", - заявив Шульц в інтерв'ю виданню Bild am Sonntag, яке було опубліковане у неділю, 26 березня. Він також додав, що має намір узаконити право жінок після переходу на неповну ставку повертатися до повної зайнятості.

Крім того, Шульц пообіцяв у разі перемоги обмежити зарплати топ-менеджерів, зробити безкоштовним професійне навчання людей, які працюють в сфері догляду за літніми людьми та особами з обмеженими можливостями, а також скасувати оплату за навчання дітей у дитячих садочках та інших навчально-виховних закладах. Він висловився проти зниження податків, оскільки це, на його думку, не полегшить долю людей, які отримують у ФРН найнижчий дохід, оскільки вони не сплачують податок з доходу. "Їм більше допоможе, якщо ми скасуємо плату за дитсадки. Тому краще ми спрямуємо ці кошти на освіту та інфраструктуру", - зазначив Шульц.

Земельні вибори - тест для Шульца

Інтерв'ю Шульца з'явилось у день голосування на місцевих виборах до ландтагу у німецькій федеральній землі Саар, яке відбувається 26 березня. Це є першими виборами з моменту висунення Шульца кандидатом від СДПН у канцлери, що призвело до зростання рейтингів партії по всій Німеччині. Місцеві вибори у Саарі стануть першим випробуванням для партії з її новим лідером та однією з репетицій виборів до Бундестагу, які відбудуться у вересні 2017 року. Шанси на формування у Саарі "червоної коаліції" за участі СДПН та Лівої партії є настільки ж високими, як і на формування "великої коаліції" за участі СДПН за Християнсько-демократичного союзу, яка править у землі на даний момент.


Джерело: dw.com 27 березня 2017


Тегигендерна рівність,   Німеччина,   оплата праці,   німеччина

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок