Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

США пристосують субмарини під жінок

Внутрішнє планування всіх діючих підводних човнів ВМС США було розроблене з урахуванням зросту і сили середньостатистичного військового-чоловіка. Відтоді, як лави матросів і офіцерів поповнили жінки, це стало доставляти незручності.

Про це повідомляє "Популярная механика".

"Кораблебудівельний підрозділ компанії General Dynamics Electric Boat розробляє дизайн підводного човна, яка буде враховувати особливості жіночої частини команди. Дизайнери збільшать кількість кімнат, розділивши для чоловіків і жінок спальні місця та душові — це дозволить забезпечити більше особистого простору. Також вони опустять нижче верхні клапани і зроблять їх легше, а також встановлять додаткові сходинки для триярусних і двох'ярусних ліжок", - вказується в повідомленні.

Перша субмарина, пристосована "під жінок", отримає назву New Jersey і увійде до складу американського флоту в 2021 році. Поки неясно, у яку суму Electric Boat коштуватиме подібна реформа.

Заборона на службу жінок в ВМС США була знятиа в 2010 році з ініціативи екс-президента країни Барака Обами. Сьогодні в американських військово-морських силах служить близько 80 жінок-офіцерів і майже 50 матросів.


Джерело: УКРІНФОРМ 24 квiтня 2017


Тегигендерна рівність,   США,   права жінок,   армія

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.