Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Рівнянок навчали бізнесу з дотриманням гендерної рівності

Нещодавно у Рівному відбувся семінар для прекрасної половини людства, на якому Центр сприяння бізнесу навчав рівнянок як правильно започаткувати та вести свій бізнес.

Захід був проведений в рамках реалізації транскордонного проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна», що фінансується Європейським Союзом.

На семінарі розглянули питання щодо процедури реєстрації та отримання дозвільної документації при започаткуванні власної справи, бізнес-планування, пошуку джерел та можливостей інвестування у власну справу на етапі її становлення.

На семінарі були присутні представники Центру, Реєстраційної служби м. Рівного та керівник клубу успішних людей Ольга Лук’янова, яка розкрила цікаві факти та секрети своїх бізнесових кроків, тим самим довівши, що жінки у бізнесі почувають себе як риби у воді і не варто недооцінювати своїх можливостей як бізнес-леді.

За словами Романа Деркача, завідувача сектору організації роботи державних реєстраторів, вдосконалення своїх знань щодо започаткування та подальшого здійснення підприємницької діяльності дозволяє грамотно та швидко організувати свою зайнятість за мінімум витраченого часу.

Самі ж слухачки відзначили, що подібні семінари дозволяють ближче дізнатися про те, як ефективно вирішувати виникаючі труднощі, правильно поставити бізнес-завдання, знайти оптимальні шляхи вирішення проблем, які супроводжують бізнес на етапі його започаткування.

Найближчим часом, Центр сприяння бізнесу запланував ще низку заходів щодо підвищення професійної обізнаності і кваліфікаційного рівня усіх представників малого та середнього підприємництва м. Рівного, на які запрошує не лише початківців, але й діючих підприємців, тим паче, усі заходи Центру сприяння бізнесу безкоштовні.
 


Джерело: Громадський простір 19 вересня 2013


Тегигендерна рівність,   права жінок,   жінки у бізнесі,   кар'єра жінки

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.