Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Рева розповість в ООН, як Україна забезпечує гендерну рівність

Міністр соціальної політики Андрій Рева візьме участь у 61-й сесії Комісії ООН зі становища жінок, яка відбудеться з 12 до 17 березня 2017 року.

Про це повідомляє сайт Мінсоцполітики.

«З 12 до 17 березня 2017 року українська делегація на чолі з міністром соціальної політики Андрієм Ревою братиме участь у 61-й сесії Комісії ООН зі становища жінок (КСЖ), яка відбудеться у м. Нью-Йорк», - йдеться у повідомленні.

Передбачається, що Рева виступить на засіданнях Комісії, візьме участь у засіданнях міністерського сегменту в форматі круглого столу та поінформує членів КСЖ щодо дій українського уряду, спрямованих на забезпечення гендерної рівності.

Також планується проведення зустрічей із представниками ЮНІСЕФ, Фонду народонаселення ООН, Державного департаменту США (м. Вашингтон) щодо питань протидії торгівлі людьми та із представниками української діаспори.


Джерело: УКРІНФОРМ 13 березня 2017


Тегигендерна рівність,   ООН,   Україна

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.