Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Президент компанії BDO в Україні провела семінар в рамках конференції «Майстерня підприємництва»

22 листопада 2013 року президент компанії BDO в Україні Савченко Алла провела семінар для українських бізнес-леді стосовно побудови сімейного бізнесу на основі професійних франшиз на конференції «Майстерня підприємництва». В рамках конференції на протязі дня проходив марафон майстер-класів від успішних підприємців, бізнес- експертів, відомих і талановитих людей, які багато чого досягли в житті, в тому числі і практичний семінар від Алли Іванівни.

Савченко розповіла про те, як побудувати сімейний бізнес на основі франшиз, привела наочні приклади, а також розповіла про правила створення успішної франшизної системи. Як зазначили самі учасники, дана тема є актуальною і затребуваною.

Варто відзначити, що даний захід став завершальним акордом конкурсу «Підприємницький талант України 2013», який організувала компанія Amway. BDO традиційно виступила офіційним аудитором конкурсу та засвідчила прозорість вибору кращих жінок підприємців в Україні.

 


Джерело: BDO 27 листопада 2013


Тегижінки у бізнесі,   сімейний бізнес

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.