Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Президент Ірану виступив на підтримку прав жінок

Виступаючи 20 квітня, в Національний жіночий день, президент Ірану Хассан Роухані піддав критиці "тих, хто сприймає жінок у суспільстві як загрозу" і заявив, що Іран як і раніше рухається до забезпечення гендерної рівності, повідомляє BBC .

"Жінки повинні користуватися рівними можливостями, отримувати рівний захист та рівні соціальні права", - сказав президент. "Згідно з правилами ісламу, чоловік - не сильна стать, а жінка - не слабка", - заявив Роухані.

Проте глава духовної влади країни аятолла Хаменеї дотримується інших поглядів. Гендерна рівність є "однією з найбільших помилок західної думки", заявив він у своєму коментарі. Він додав, що не має нічого проти жіночої зайнятості, однак не варто забувати і про "основне питання" - роль жінки в побуті і в сім'ї.
 


Джерело: РИА Новости 22 квiтня 2014


Тегигендерна рівність,   права жінок,   Іран

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок