Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ООН стурбована расизмом і сексизмом у футболі

Футбол повинен прийняти цінності XXI століття в багатьох соціальних питаннях, заявила ВВС верховний комісар ООН з прав людини Наві Піллай.

За її словами, у футболі спостерігається відставання від загальноприйнятих сучасних цінностей, в тому числі поваги до етнічного різноманіття. Як підкреслила Н.Піллай, футбол "повинен поважати законодавство в галузі прав людини".
 
"Я також стурбована, що цими величезними клубами керують чоловіки, там немає жінок на керівних посадах", - додала верховний комісар ООН.
 
"Настав час для футболу проявити ініціативу, і особливо проблематичним представляється продовжувати говорити, що футбол - це чоловічий світ. Це не так", - вважає Н.Піллай.
 
Інтерв'ю передувала зустріч Н.Піллай з представниками керівної організації світового футболу - ФІФА, на якій обговорювалася тема расизму в футболі.


Джерело: УНН 22 березня 2013


Тегисексизм,   футбол,   Наві Піллай

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок