Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ООН: близько 800 мільйонів жінок стали заміжніми в дитячому віці

Наразі у світі живе близько 800 мільйонів жінок, які стали заміжніми в дитячому віці, йдеться у звіті Фонду ООН у галузі народонаселення.

Автори цього документу підкреслюють, що глобальний рух за репродуктивні права, що почався у 1960-х, змінив життя сотень мільйонів жінок, надавши їм можливість володіти своїм власним тілом і визначати своє майбутнє. Водночас, незважаючи на досягнення в останні 50 років, світ досі повинен пройти великий шлях до рівноправ’я.

«Репродуктивні права досі поза досяжністю для дуже багатьох жінок, включно з понад 200 мільйонам жінок, які хочуть запобігти вагітності, але не мають доступу до інформації про сучасні контрацептиви та сервіси», – розповіли в ООН.

У документі йдеться, що в середньому одна жінка народжує 2,5 дитини (у 1969 році це значення було на рівні 4,8). Водночас на 100 тисяч випадків народження дітей припадає 216 смертей жінок.


Джерело: Радіо Свобода 11 квiтня 2019


Тегинасильство щодо жінок,   гендерна нерівність,   ранні шлюби,   контрацепція

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.