Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Майже чверть особового складу ЗСУ - жінки

Серед особового складу Збройних сил України 22,3% становлять жінки, 90 з яких мають звання полковника.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони з посиланням на інформацію головного спеціаліста Департаменту військової освіти, науки соціальної та гуманітарної політики Міноборони Любові Гуменюк.

“Жінок, які проходять службу і працюють у Збройних силах України — 22,3% від загальної чисельності особового складу”, — цитують Гуменюк у прес-службі.

Як зазначається, йдеться про понад 10% військовослужбовців-жінок та понад 12% цивільного персоналу.

За інформацією прес-служби, серед осіб старшого офіцерського складу є 842 жінки-військовослужбовця. Крім того, жінки обіймають 47,4% посад державної служби в апараті Міноборони, на посадах керівного складу їх близько 9%.

 


Джерело: УКРІНФОРМ 07 березня 2019


Тегигендерна рівність,   жінки в армії,   права жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.