Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Конгресмен-противник абортів звільняється через пораду коханій вбити ненароджену дитину

Після скандалу про подружню невірність і пораду коханці зробити аборт

У США конгресмен потрапить за ґрати через непристойну переписку зі школяркою американський конгресмен Тім Мерфі оголосив, що не буде домагатися переобрання.

Про це повідомляє Pittsburgh Post-Gazette.

"Після обговорення з родиною і персоналом я прийшов до рішення про те, що я не буду переобиратись до Конгресу наприкінці мого поточного терміну", – заявив республіканець.

"Я планую провести останні місяці на посаді, продовжуючи роботу як національний лідер із реформування системи охорони психічного здоров'я, а також питань, що стосуються родин, які працюють на південному заході Пенсільванії", – додав він.

Раніше розгорівся скандал через повідомлення коханки Мерфі Шеннон Едвардс, яка звинуватила конгресмена у тому, що він не має права виступати проти абортів після того, як порадив їй позбутися їхньої дитини.

Проте Мерфі ніяк не прокоментував ні повідомлення про подружню невірність та пораду зробити аборт, ні нещодавні нарікання працівників про те, що він є злим босом.

Нагадаємо, нещодавно у США

У США конгресмен розлютив громадськість своїм відео з концтабору Освенцим
конгресмен розлютив громадськість своїм відео з концтабору Освенцим. Чиновник уже встиг вибачитися за необдуманий вчинок.

 


Джерело: tsn.ua 06 жовтня 2017


ТегиСША,   аборт,   права жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.