Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Китай опублікував Білу книгу про прогрес у жіночому питанні за останні 70 років

У Китаї опублікували Білу книгу про прогрес в жіночому питанні за 70 років з часу заснування Китайської Народної Республіки. Біла книга під назвою "Рівність, розвиток і загальнодоступність: прогрес в жіночому питанні за 70 років з дня заснування КНР" була опублікована Прес-канцелярією Держради КНР.

"Китай завжди надавав велике значення просуванню гендерної рівності та розвитку жіночого питання", – наголошується в Білій книзі.

Серед конкретних заходів, вжитих на даний момент для досягнення цих цілей, – посилення і покращення керівництва КПК у роботі з жінками, здійснення захисту прав жінок шляхом створення і вдосконалення ВЗНП відповідної законодавчої основи, створення практичних механізмів для підтримки розвитку жіночого питання з боку НПКРК, створення і вдосконалення робочих механізмів уряду для реалізації гендерної рівності в якості важливої державної політики, а також підвищення ролі жіночих об'єднань в якості мостів між КПК, урядом і жінками. "Всі ці заходи надають міцні політичні та інституційні гарантії для розвитку жіночого питання", – сказано в документі.

 


Джерело: cri.cn 23 вересня 2019


Тегигендерна рівність,   Китай,   права жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок