Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Канада збирається «відфемінізувати» свої гроші

Наступного тижня у Канаді введуть в обіг нову купюру із зображенням видатної жінки.

Про це нагадали у Національному банку Канади.

Нова 10-доларова купюра міститиме зображення Віоли Десмонд – відомої правозахисниці, яка виступала проти дискримінаційної расової політики Канади в минулому сторіччі.

Купюра також вперше матиме вертикальний дизайн, що дозволить візуально виділити її серед інших та збільшити розмір портрету.

Водночас, на реверсній стороні нової купюри буде зображено будівлю Канадського музею із прав людини, в якому розповідається і про історію Десмонд.

Зазначимо, що єдиною жінкою, зображеною на найсучаснішій серії канадських банкнот, є британська королева Єлизавета ІІ. Активісти феміністичного руху вважають це несправедливим, тим паче на старших банкнотах була зображена канадська «знаменита п’ятірка» - п’ять жінок, які на початку ХХ ст. боролися за гендерну рівність у Канаді.

З огляду на це онлайн-петиція, що закликала Банк Канади повернути жінок на грошові знаки, ще два роки тому зібрала 65 тис. підписів.

 


Джерело: zik.ua 13 листопада 2018


Тегигендерна рівність,   гроші,   права жінок,   Канада

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.