Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Яке місце Україна посідає в рейтингу країн, безпечних для жіночих подорожей?

Україна посіла 20 місце з кінця у переліку з 50 країн, де жінка може безпечно подорожувати без супроводу. Аналіз здійснили travel-блогери Asher & Lyric.

Вони відібрали 50 країн, базуючись на даних про гендерну рівність, насильство та дискримінацію, які містилися у вісьмох звітах офіційних джерел (наприклад ООН, Всесвітній економічний форум та Джорджтаунський інститут). За оцінками цих вісьмох параметрів уклали рейтинг найбільш та найменш дружніх країн, де жінка може почуватися в безпеці, подорожуючи без супроводу.

У п’ятірку найнебезпечніших країн увійшли ПАР, Бразилія, Росія, Мексика та Іран. Найбільш комфортними для жіночих подорожей визначили Норвегію, Швейцарію, Австрію, Ірландію, Сингапур та Іспанію.

Україна перебуває в діапазоні небезпечних країн, програючи США та випереджуючи ОАЕ. Найгірший індекс жіночої безпеки в Україні, згідно з рейтингом, – це можливість безпечно пересуватися містом вночі, а найкращий – відсутність сексуального насилля поза стосунками.


Джерело: Хмарочос 16 липня 2019


Тегигендерна рівність,   права жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.