Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Яке місце Україна посідає в рейтингу країн, безпечних для жіночих подорожей?

Україна посіла 20 місце з кінця у переліку з 50 країн, де жінка може безпечно подорожувати без супроводу. Аналіз здійснили travel-блогери Asher & Lyric.

Вони відібрали 50 країн, базуючись на даних про гендерну рівність, насильство та дискримінацію, які містилися у вісьмох звітах офіційних джерел (наприклад ООН, Всесвітній економічний форум та Джорджтаунський інститут). За оцінками цих вісьмох параметрів уклали рейтинг найбільш та найменш дружніх країн, де жінка може почуватися в безпеці, подорожуючи без супроводу.

У п’ятірку найнебезпечніших країн увійшли ПАР, Бразилія, Росія, Мексика та Іран. Найбільш комфортними для жіночих подорожей визначили Норвегію, Швейцарію, Австрію, Ірландію, Сингапур та Іспанію.

Україна перебуває в діапазоні небезпечних країн, програючи США та випереджуючи ОАЕ. Найгірший індекс жіночої безпеки в Україні, згідно з рейтингом, – це можливість безпечно пересуватися містом вночі, а найкращий – відсутність сексуального насилля поза стосунками.


Джерело: Хмарочос 16 липня 2019


Тегигендерна рівність,   права жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.